تبلیغات

صفحات پاپ آپ popup window

مشاهده صفحه

صفحات پاپ آپ

جنگ رسانه ها - جنگ آمریکا با ایران
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
جنگ رسانه ها
در ادامه فیلم ملاحظه می گردد که فنجانهایی بر روی میز ها قرار گرفته اند و روی هریک از آنها کلمه ای نوشته شده است. این فنجان ها بنا به ادعای مربی کمپ، نماد قدرت دولت شیطانی (ایران؟!) هستند و کودکان باید برای افزایش شجاعت خود، این لیوانها را بشکنند. کودکان نیز تک تک می آیند و بنام مسیح (ع) این لیوانها را می شکنند...
در آمریکا، کمپهای انجیلی به نام کمپ عیسی Jesus Camp وجود دارندکه اوانجلیکال ها، فرزندان خود را به این کمپها می فرستند تا برای خدمت در ارتش خدا یا همان ارتش آمریکا؟!، آموزش ببینند.
در مورد یکی از این کمپها و فعالیتهای آن، فیلم مستندی توسط شبکه ABC News آمریکا تهیه شده است که در آن، به ابعاد مختلف کمپهای مذکور پرداخته شده است. لازم بذکر است که فیلم مذکور بسرعت از سایتهای اینترنتی حذف شد.
 
راین فیلم، کودکان انجیلی در حالیکه به پای عکس جرج بوش افتاده اند و آنرا تقدیس می کنند، مشاهده می شوند! دلیل این حرکت عجیب آنها این است که از دیدگاه نوانجیلی های افراطی جرج بوش تجلی خدا (حضرت مسیح (ع)!!!) می باشد! در مسیحیت تحریف شده، مسیحیان اعتقاد به سه وجود خدایی دارند: أب، إبن، روح القدس.
در یک صحنه از فیلم،کودکان بادست به عکس بوش اشاره کرده و میگویند This is the picture of God! این عکس خدا است!. علت این سخن احمقانه ، این است که آنها اعتقاد دارند جرج بوش با حمله به عراق، زمینه را برای بازگشت خدا ؟! ( مسیح (ع) )؟! آماده کرده است.
به همین دلیل جرج بوش را تجلی مسیح می دانند! ترجمه فیلم مذکور به طور خلاصه چنین است:
مجری برنامه: (Jesus Camp) نام فیلمی است که در این روز تعطیل پایان هفته در مقابل دیدگانتان قرار گرفته است. این فیلم درباره یک کمپ انجیلی به نام بچه ها در آتش Kids On Fire است که در آن به کودکان آموزش های فرهنگی و نظامی می دهند تا بتوانند سربازانی برای ارتش خدا باشند؛ این فیلم ابروهایتان را بالا می برد، (از تعجب) موها را بر تن سیخ می کند و پرسش های زیادی را در رابطه با نوانجیلی کردن کودکان مطرح می سازد.
خواندن دعاهای دسته جمعی، گریه برای رستگاری، دعا برای پایان دادن به سقط جنین و پرستش تصویر تجلی خدا! بخشی از فعالیتهایی هستند که در کمپ انجیلی خانم پاستور بکی فیشر در منطقه داکوتای شمالی (واقع در ایالات متحده و نزدیک دریاچه شیاطین) انجام می شوند. این برنامه ها با عنوان تبلیغاتی کودکان در آتش، موضوع برنامه مستندی بنام کمپ عیسی می باشند.
 
خانم بکی فیشر مسئول و مربی این کمپ می گوید: "مسئولیت من این است که آنان را آنچنان تربیت کنم که حاضر باشند جان خود را برای انجیل فداکنند، همان گونه که در پاکستان و فلسطین نیز چنین است و کودکان (نه جوانان!) حاضرند برای اسلام جان خود را فدا کنند." (در یکی از فیلمهای مربوط به این کمپ، خانم بکی فیشر صراحتاً از مسلمانان به عنوان دشمن یاد می کند.
یکی از کودکان میگوید:"عده زیادی از مردم بخاطر خدا میمیرند، در حالیکه هیچ ترسی ندارند کودک دیگری میگوید: "ما در حال انجام تمرینهایی هستیم تا بتوانیم جنگجو شویم، البته به روشی کاملاً مفرح. خانم بکی فیشر هم می گوید: "من تا بحال احساس نکرده ام که توسط کسی (منظور دولت آمریکا است) استثمار شده ام. "
مجری: "عده ایی در آمریکا بر این باورند که هدف کمپ مذکور، پرورش خوی شیطانی درکودکان است؛ اما عده ای نیز از این فیلم استقبال کرده اند. در دهه اخیر، ثبت نام جوانان در موسسات نوانجیلی افزایش چشمگیری داشته است؛ گروههای نوانجیلی، فعالیتهای خود را در مکانهای گوناگونی انجام می دهند که از جمله این مکانها می توان به فستیوال های Rock و مسابقات اسب سواری اشاره کرد.
 
بدین ترتیب همانگونه که ملاحظه فرمودید، ترویج فرقه منحرف اوانجلیکال، یکی از راه هایی است که تشکیلات جهانی فراماسونری برای نفوذ در مسیحیت مورد استفاده قرار داده است که متاسفانه این حرکت فراماسونری، تا حدود زیادی موفق بوده است.
در ابتدای فیلم، یکی از مربیان کمپ در حالیکه چکشی در دستش گرفته است، درجمع کودکان و خانواده آنها میگوید: امروز می خواهم به شما نشان دهم که می توانید در موقع مناسب، انسان متفاوتی باشید؛ می توانید تهاجمی باشید، می توانید بجنگید. امروز می خواهیم قدرت دولت شیطان (ایران؟!) را بشکنیم؛ آنهایی که قصد دارند به مدارس شما هجوم آورند و مسیح(ع) را از قلبتان بیرون بکشند؟! هنگامی که دولت ما، دولت عراق را نابود کرد، من ایمان آوردم به اینکه خداوند دارد از طریق دولت ما (آمریکا) با ما حرف می زند؟! حال، می خواهم ببینم که چه کسی می خواهد این فنجانها را که نماد قدرت دولت شیطان هستند، بشکند؟ چه کسی داوطلب می شود؟
در ادامه فیلم ملاحظه می گردد که فنجانهایی بر روی میز ها قرار گرفته اند و روی هریک از آنها کلمه ای نوشته شده است. این فنجان ها بنا به ادعای مربی کمپ، نماد قدرت دولت شیطانی (ایران؟!) هستند و کودکان باید برای افزایش شجاعت خود، این لیوانها را بشکنند. کودکان نیز تک تک می آیند و بنام مسیح (ع) این لیوانها را می شکنند تا به خیال خود قدرت شیطان را نابود کنند. پس از این مراسم صد درصد روحانی؟! کودکان تحت تأثیر قرار می گیرند و گریه می کنند! در پایان فیلم، خانم پاستور بکی فیشر (رییس کمپ) به کودکان می گوید: این پیشگوییها (پیشگوییهای مکاشفات یوحنا) را یاد بگیرید و با آنها (مسلمانان، بخصوص ایرانیان) بجنگید.
آخرین خبر درباره (Jesus Camp) این که کمپ مذکور، در اواخر سال 2006، در دام فیلمهای مستند و تبلیغاتی خود افتاد و مجبور به تعطیلی شد؛ بدین ترتیب که به دلیل ترویج خشونت درکودکان و شستشوی مغزی آنان (که درفیلمهای تبلیغاتی و مستند (Jesus Camp) بوضوح ملاحظه می گردد)، این کمپ مورد هجوم افرادی که خط مشی آن را نادرست می دانستند، قرار گرفت و خسارات مالی فراوانی دید. به همین دلیل مسئولان (Jesus Camp) تصمیم گرفتند تا کمپ را برای مدت چند سال تعطیل کنند. البته لازم به ذکر است که کماکان کمپهای نوانجیلی مشابه (Jesus Camp) در سراسر آمریکا به فعالیت خود ادامه می دهند و تعطیلی (Jesus Camp)، تأثیری بر آنها نداشته است.
ساعت
درباره سایت
موضوعات
آخرین مطالب
افراد آنلاین
چت با مدیر
نظر سنجی
به نظر شما فرهنگ تا چه حد برای مسئولان مهم است؟


همکاران ما
آرشیو مطالب
لینک مفید
لینک های روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
خبرنامه جنگ رسانه ها

Powered by WebGozar

نوای روز
مترجم

Choose your Lanquage
لوگوی دوستان
**********