تبلیغات

صفحات پاپ آپ popup window

مشاهده صفحه

صفحات پاپ آپ

جنگ رسانه ها - نماد های فراماسونی در ایران و رسانه ها
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
جنگ رسانه ها
نماد های فراماسونی در ایران و رسانه ها
قهوه تلخ


سریالی كه این روزها با تبلیغات میلیاردی خود به اوج شهرت و فروش رسیده است.
این تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است . 
جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است .

سریالی كه این روزها با تبلیغات میلیاردی خود به اوج شهرت و فروش رسیده است.
این تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است . 
جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است .
این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .


و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :


و اما بررسی نشان دادن نظام درجه 3 ماسونی در سریال قهوه تلخ :

به این نکته توجه کنید :

"بر اساس کتاب "مبانی فراماسونری" نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان میدهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه 3 ماسونی میباشد.


این توضیح را یکی از مدیران سایت ، در رابطه با سوالی که من پرسیده بودم، دادند . حالا به تصاویر توجه کنید :

کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:


استالین، در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:

و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:


شما چی فکر میکنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟آیا هنوز هم باید از این نمادها در مجموعه ها و سریال های فرهنگی کشورمان ببینیم؟ آیا این سریال کارشناس (روحانی)داشته است؟
چرا باید در سریال ها از این موارد دیده شود در حالی که این همه مستند در فضای مجازی موجود است باید از طریق رسانه ها و برنامه تلویزیونی اطلاع رسانی بشود تا تمام مردم با این نماد ها آشنا شوند.
وب سایت محاکمه بازهم به نمایش دادن این مطلب خواهد پرداخت و نشان خواهد داد که چقدر بی فکری در کشورمان موجود است.

نمادهای فراماسونری در برنامه زنده شبکه 2

نمادهای فراماسونری در برنامه تصویر زندگی که به صورت زنده در حال پخش شدن از شبکه 2 سیما بوده است وجود داشته البته این نمادها در بخش کارشناس این برنامه بوده است که دیدن تصاویر جالب است و این بی دقتی در سیما به صورت وسیعی وجود دارد

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دستساز بشر :: www.mohakeme.com

وجود یک نماد ماسونی در پس زمینه ی تصویر کارشناس این برنامه است!  

البته این کارشناس در استودیوی برنامه حضورنداشت . 
اما مهم این نیست که این کارشناس در کجا حضور داشت مهم اینه که کارگردان خاص ترین پس زمینه ممکن از اون مکان رو انتخاب کرده.  

این شی در حقیقت نماد مثلث نور افشان یا همان مثلث تکچشم (از معروفترین نمادهای فراماسونریو شیطان پرستی) هستش : 

شی موجد در دکراین برنامه مثلثی هستش با راس جدا به علاوه ی چند ماه و ستاره در راس اون . 
چیزی شبیه به این : 

این نماد به اشکال گوناگون در معماری و دکوراسیون غربی استفاده میشه . 
مثل این چراغ : 

یا نمای این ساختمان : 

تصویر دقیق تر این شی : 

یا به عبارتی این : 

افزایش بکارگیری این نوع نمادها و خصوصاْ این نماد که یکی از معروفترین نمادهای فراماسونریت در برنامه های تلوزیونی ُ معماری و . . . جای تاسف داره . 
حداقل از رسانه ی ملی این بی دقتی ها انتظار نمیرفت . 
 به کارگیری ستاره 6 پر ( هگزاگرام - hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره  از قرن 7 وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره 6 پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل 6 پری ، ستاره 6 پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
"عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت."

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره 6 پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده میشود.

--------------------

باز هم ستاره 6 پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم . عموما وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده میشد، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه میکند. :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com


نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

". در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است"

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را در جای جای سریال میتوان مشاهده نمود :


اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

و در کارکتر دواءالملک :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com


------------------------------

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت 27 (9=2+7) و در دقیقه 33 تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود. باز هم دو نماد 9 و 33 را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :


اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com
 

اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده میشود . 2 ستون ماسونی کنایه از 2 ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان 2 ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com


و این تصویر :
یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار میشود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر "بلوتوث" چشم پوشی میکینم :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com


در سمت چپ این تصویر، سر یکی از اسطوره های تاریخ بر روی یک ستون ماسونی و در سمت راست هم جرج واشنگتن (ماسون اعظم ) به علاوه ستون ماسونی معروف، دیده میشود.

 

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

نماد x بالای سر رئیس مجلس شورای اسلامی

متاسفانه چند وقتی است که شاهد گسترش و اشاعه نماد های شیطانی و صهیونیستی در میهن عزیزمان هستیم ، نوع و گستردگی این نمادها و افزایش ضریب نفوذ آنها همزمان با گسترش پدیده شیطان پرستی و عرفان های نو ظهور دیگر، خبر از فتنه ای بزرگ می دهد که موازین و چهار چوب دینی و اعتقادی ما را هدف ...

نماد x بالای سر رئیس مجلس شورای اسلامی
متاسفانه چند وقتی است که شاهد گسترش و اشاعه نماد های شیطانی و صهیونیستی در میهن عزیزمان هستیم ، نوع و گستردگی این نمادها و افزایش ضریب نفوذ آنها همزمان با گسترش پدیده شیطان پرستی و عرفان های نو ظهور دیگر، خبر از فتنه ای بزرگ می دهد که موازین و چهار چوب دینی و اعتقادی ما را هدف گرفته است.
یکی از این نشانه ها حرف X سفید رنگ در زمینه ی سیاه است که شما حتما آن را تحت عنوان بوگیر در زیر آینه خودروها مشاهده کرده اید.
ایجاد و گسترش این نمادها بقدری در کشور ما به سهولت انجام می شود که دیگر به راحتی در بعضی اماکن فرهنگی و دینی  ما نیز یافت می شود شما نماد xرا می توانید پشت سر هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران مشاهده کنید و معنی این سخن یعنی نفوذ خواسته یا ناخواسته تفکرات شیطانی در ساختمانهای مهم ومراکز عظیم فرهنگی کشور عزیز ایران اسلامیمان.
در ابتدای رواج این نماد شیطانی شفاف سازی های اندک و بعضاً به لحاظ اپستمولوژیستی نادرست از سوی برخی از جراید صورت گرفت و نیز تذکر لسانی در برخی از سخنرانی هایم در جمع دانشگاهیان قلمداد نمودم.

 


پیش از ظهور ، بروز و گسترش ادیان آسمانی و حتی هم زمان با آنها بنا به مستندات قطعی و محکم دینی ، تاریخی و حتی یافته های باستان شناسی متاسفانه انسان هایی ارتباط با اجنه به عنوان موجودی هوشمند را تجربه نمودند .
عموماً این افراد را جادوگران ، کاهنان و روحانیون مذهبی تشکیل می دادند که البته گفتنی است این نوع ارتباط کماکان نیز وجود دارد. چنان که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است :
" منزهى تو اى پروردگار از این نسبت هاى ناروا ، ما (ملائکه) به هیچ وجه با این گروه ارتباط نداشته ایم ، تنها تو ولى ما هستى آنها ما را پرستش نمی کردند، بلکه جن را مى پرستیدند و اکثرشان به جنیان ایمان داشتند . "(آیه 41 سوره سبأ)
این مسئله در عموم تمدن های بشری ازجمله هند و چین، یونان ، ایران ، رم ، مصر ، مایاها و.. به وضوح قابل شهود و رد یابی است تا جایی که بسیاری از الهه ها و خدایان الحادی باستان در واقع شیاطینی از جنس جن بودند (ایشتر ،ناگا ، مردوک و...)
یکی از این تمدن ها مصر باستان است و یهودیانی که در این سرزمین زندگی می کردند هنگام هجرت عظیمشان از مصر در زمان حضرت موسی(ع) تمام این سنت های کفر آمیز و جادو گونه را که "کابالا" نام داشت به تدریج وارد دین جدید خود نموده و به مرور زمان چنان تحریفی در یهودیت ایجاد نمودند که زبان از بیان آن شرم دارد.
این شبکه و جریان سرطانی به رشد مخفی و زیر زمینی خود ادامه داد تا جایی که امروز با استفاده از نهاد ها و سازمان های خود ساخته اش مانند فراماسونری ، ایلومیناتی ، باشگاه رم و... سیطره کامل برجهان پیدا کرده است .
گفتنی است در میان تمدن های بشری کمتر تمدنی همچون مصر نماد گرا و سمبولیک است و فراماسونری از این حیث وامدار مصریان باستان است.
یکی از این نماد ها در مصر باستان دو خط متقاطع (شبیه به حرف X) است که درآموزه های شیطانی مصریان نماد خضوع، بندگی و پرستش شیطان ، و ظهور اوست .
کاهنان مصر باستان همیشه هنگام ادای احترام دستان خود را به صورت ضربدری در مقابل سینه شان می گرفتند و یا در نگاره ها و مجسمه های پادشاهان مصری (فراعنه) عموماً آنها را با همین حالت مشاهده می کنید که به معنای احضار شیطان و بندگی و پرستش اوست.
این نماد همراه با سایر آموزه های شیطانی کابالا (سنت شفاهی جادو و جن گیری ) نسل به نسل منتقل گشت تا اینکه در سال 1600 میلادی یک کابالیست و کیمیاگر آلمانی به نام JACOB BOMEH آنرا دوباره در اروپا باب نمود.
"بومه" که خود را کشیشی کاتولیگ معرفی می نمود !!! و در واقع از یهودیان آنوسی بود در سخنی عجیب اعلام داشت : من از تابش نور آفتاب در ظرف مفرغی حقیقتی را دریافتم که بسیار بسیار جذاب تر از ارتباط بین خدا و بشر و خوبی و بدی است. آری تابش نور آفتاب در داخل این ظرف فلزی حرفی شبیه X را بوجود آورده بود و "بومه" این اتفاق را گشوده شدن دروازه ورود ابلیس به دنیای مادی می دانست .
پس از بومه این علامت به صورت مخفیانه و به شکل یک کد ارتباطی سالیان دراز در بین صهیونیست ها ، کابالیست ها ، فراماسون ها و شیطان پرستان استفاده می شد تا اینکه اخیراً به صورت گسترده و علنی و تحت عناوین مختلف (فیلم ، بازی رایانه ای و...) از آن استفاده می شود و همانگونه که عرض نمودم این علامت نشان ظهور و احضار ابلیس و بندگی اوست . خود این مسئله (استفاده علنی از علامت X پس سال ها مخفی کاری) خبر از طرحی شیطانی برای جهانیان دارد.
آری ظهور شیطان و حکمرانی او بر انسانها و پرستیده شدن او از سوی ایشان.
لذا بدین جهت است که دستگاه شیطانی صهیونیزم تصمیم به استفاده آشکار از این نماد گرفته که این خود به معنای تجسم شیطان و آماده کردن جهان و جهانیان برای بردگی و بندگی اوست .
و آنگونه که نیک می دانید این مسئله از نشانه های ظهور حضرت ولی عصر (عج) بوده و ازآن دو برداشت می شود :
1- ظهور و تجسم شیطان به معنای رواج پرستش این ملعون رانده شده به صورت علنی (SATANISM) و گسترش اعمال شیطانی در بین انسان ها (همجنس بازی ، جنگ و کشتار مردم بی گناه – سنت قربانی کردن انسان به صورت وسیع- و ...)
2- لزوم برقراری نظم نوین جهانی که در آن به صورت فیزیکی شاهد حاکمیت شیطان بر جهان باشیم!(گفتنی است فراماسون ها و شیطان پرستان سال 2012 را سال برقراری نظم نوین جهانی اعلام نموده اند )
البته شاید برای خوانندگان جالب به نظر برسد که چرا حرف ایکس نماد اصلی متغیر مجهول در ریاضیات گشته
عده ای بر این باورند که چون جن موجودی نا مرئی و مجهول است به همین جهت از حرف ایکس به جای متغیر مجهول استفاده شده است.
اما نتیجه تحقیقات در این زمینه چیز دیگری را نشان می دهد :
ریاضی دانان ایرانی علی الخصوص خوارزمی برای نشان دادن مجهول از کلمه "شی" مترادف "چیز" و به معنی ارزش عددی و متغیر مجهول استفاده می کردند .
برای نمونه برای نشان دادن رابطه جبری 2X+4X=12 (X=2) از عبارت جبری 2شی +4شی = 12 (شی = 2) استفاده می نمودند ، پرتغالی ها هنگام ترجمه این متون از آن جهت که " شی" در زبان پرتغالی XI نوشته می شود به جای واژه شی از XI استفاده نمودند ، فرانسوی ها نیز هنگام ترجمه این متون از پرتغالی به فرانسوی تنها به نوشتن حرف اول آن یعنی (X) اکتفا نمودند و اینگونه ایرانیان بنیانگذار این نماد در روابط جبری گشتند .نماد فراماسونری بر فراز شاهنامه+ عکس

سایت محاکمه بعد از نمایش دادن نمادهای موجود در حرم امام - سیگار مارل بورو - سریال قهوه تلخ -  و... بازهم به نقد و نمایش دادن نمادهای موجود در معماری ساختمان های موجود در ایران می پردازد

سایت محاکمه بعد از نمایش دادن نمادهای موجود در حرم امام - سیگار مارل بورو - سریال قهوه تلخ -  و... بازهم به نقد و نمایش دادن نمادهای موجود در معماری ساختمان های موجود در ایران می پردازد
مراحل ساخت برج "شاهنامه " در حالی به پایان خود نزدیك می‌شود كه نمادی در بالای آن چشم‌نوازی می‌كند. این نماد با یكی از نمادهای مهم و اصلی " فراماسونری " قرابتی قابل تامل دارد.
چند سالی است در ضلع جنوبی میدان فردوسی تهران، برجی در حال ساخت است به نام "برج شاهنامه "
با آغاز مراحل پایانی ساخت این برج نمادی در بالای آن پدیدار گشته است كه یادآور یكی از نمادهای مهم و اصلی " فراماسونری " است.
مشاهده این نماد هرمی شكل بر فراز اكثر ساختمان‌های تهران و استفاده مكرر در آن‌ها بسیار نگران كننده شده، زیرا كه معماران این بناها خواسته یا ناخواسته در راستای اهداف فراماسونری گام برمی‌دارند.

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب ساختگی دست ساز بشر :: WWW.MOHAKEME.COM

تا با افزایش این نمادها در ایران و سراسر جهان هم این نماد اثر روانی خود را در راستای ترویج افكار ماسون‌ها و فلسفه وجودی‌شان بر افكار عمومی جهان گذاشته و هم به نوعی به حاكمیت این تفكر در دنیا كمك كند.
* نماد فراماسونری بر فراز شاهنامه فردوسی
علی خزائل كارشناس معماری در همین خصوص به خبرنگار ما گفت: اگر از مسئله تجاوز این ساختمان به حریم میدان با تعاریف ویژه و پر اهمیت خود در مباحث شهرسازی كه از نبود قوانین مدون شهرسازی در ایران نشات می‌گیرد و نشان دهنده وجود گسست عمیق و پر معنا میان تعاریف بین المللی شهرسازی با آنكه در ایران شاهد هستیم بگذریم، این مورد به عنوان مشتی از خروار در شهر امروزی ما، مسئولان امر را باید به این فكر بیندازد كه به دنبال ارائه راه حل‌هایی باشند كه شاخص‌های اصلی آن مبتنی بر تدوین قوانین شهر سازی باشد و نیاز به طرح آمایش این سرزمین كهن و تدوین نگرشی مطابق با دنیای امروز در شهر سازی و شهر شناسی ایران باشد.

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب ساختگی دست ساز بشر :: WWW.MOHAKEME.COM


وی ادامه داد: ایران به عنوان سرزمینی كه در میان كشورهای مختلف با مفهوم شهر به مثابه نهاد انسانی- مدنی متناسب با توان سرزمین آشنا هستند نمونه بی نظیر است كه بنا كننده كهن ترین و ماندگارترین شهرهای دنیا است.
این كارشناس معماری با بیان اینكه پیش از پرداخت مختصر در باب معماری این بنا باید به این موضوع اشاره كرد كه هر بنای معماری برای نیل به اهداف خاص تاسیس می‌شود كه باید پاسخگوی آن اهداف باشد، افزود: در نگاهی به این بنا تا سر حد جان پناه بام و منهای حجم هرمی شكل، شمه‌های از معماری مدرن را می‌یابیم كه گویی بی هیچ ارتباط و تناسب حجم هرمی به بالای آن افزوده شده است كه این موضوع خود به نمادین بودن آن می‌افزاید؛ مانند آرم یك شركت كه بی تناسب با تولیدات آن شركت بر همه تولیدات آن نصب می‌شود.

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب ساختگی دست ساز بشر :: WWW.MOHAKEME.COM


خزائل ادامه داد: حال وقتی در بررسی كلی بنا در باب عملكرد به توجیهی منطقی برای این حجم نمی‌رسیم، می‌بایست حداقل برای احترام به طراح این بنا این‌گونه خود را توجیه كنیم كه این فرم و حجم به نوعی برای ایجاد یك نشانه و سنبل و در نهایت نوعی نماد گرایی است و نكته مد نظر ما نیز همین است كه اگر طراح می‌خواهد نمادگرایی كند و ایجاد سنبل و نشانه كند چرا خواسته یا نخواسته باید به اصولی مغایر با اصول اسلامی-ایرانی و خصوصا با تاكید بر اصول فراماسونری تكیه كند كه این عامل به خاطر هم‌جواری با یك نماد ارزشی در یك میدان مهم شهری بر تاسف ما می‌افزاید.
* فراماسونری چیست؟
فراماسونری، یك تشكیلات مخفی است كه در سطحی جهانی‏ و با عمق و دامنه بسیار وسیعی در بسیاری مسائل سیاسی و اقتصادی‏ و فرهنگی دخالت و اعمال نظر می‌كند و در بسیاری از رویدادهای‏ عمده تاریخ نقش مؤثری داشته و دارد.
فراماسونها، جلسات خود را در محلی كه معمولا ساختمان‏ مخصوصی هم دارد و "لژ " نامیده می‏شود تشكیل داده و مقید به اجراء آداب و مراسم ویژه خویشند.
اینان در مراسم خویش از وسایل و ابزاری استفاده می‏كنند(مثل گونیا و چكش و پرگار و پیش‏بند و غیره)كه برای آنها قائل به رموز و مفاهیم‏ و معانی ویژه‏ای هستند و به هر حال همه این آداب و رسوم، برای رشد روحیه اطاعت و ایمان قلبی به این تشكیلات است.
3 مركز اصلی فراماسونی یعنی در پاریس، لندن و آمریكا فرماندهی اصلی همه لژهای تابعه را در كشورها و شهرهای جهان به‏ عهده دارند كه در عین حال نقش سازماندهی و هماهنگی را نیز ایفا می‏كنند.
* هرم یكی از اصلی‌ترین نمادهای فراماسونری
شناخته‌شده‌ترین نشان ماسونی را می‌توان در مهر ایالات متحده آمریكا و همچنین روی اسكناس یك ‌دلاری یافت.
در این مهر یك هرم كه بالای آن چشمی درون مثلث جای دارد، ترسیم شده است، علامت چشم درون مثلث در همه لژ و مجلات این گروه به چشم می‌خورد.
این علامت زیاد مورد توجه واقع نمی‌شود، با این حال برای درك فلسفه ماسونی بسیار معنی‌دار و بااهمیت است علامت هرم و چشم یك نماد 100 % ماسونی بوده و این نماد را می‌توان در سراسر لژها و نمادهای ماسونی مشاهده كرد.
این نماد را می‌توان پشت یك دلاری آمریكا، دادگاه عالی رژیم جعلی اسرائیل، یكی از میادین شهر ایلات اسرائیل و بسیاری از ساختمان‌های كشورهای غربی و متعلق به ماسون‌ها مشاهده كرد.ساعت
درباره سایت
موضوعات
آخرین مطالب
افراد آنلاین
چت با مدیر
نظر سنجی
به نظر شما فرهنگ تا چه حد برای مسئولان مهم است؟


همکاران ما
آرشیو مطالب
لینک مفید
لینک های روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
خبرنامه جنگ رسانه ها

Powered by WebGozar

نوای روز
مترجم

Choose your Lanquage
لوگوی دوستان
**********