تبلیغات

صفحات پاپ آپ popup window

مشاهده صفحه

صفحات پاپ آپ

جنگ رسانه ها - شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟! – قسمت آخر
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
جنگ رسانه ها

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

قسمت دوم و آخر این مقاله خدمت شما عزیزان ، در آینده نقد این مطلب را در سایت قرار خواهیم داد

…به یکباره شان استون در بین فعالین ضد فراماسونری در دنیا ، به عنوان نماد جدید ضد فراماسونری مطرح می شود و بسیاری از سایت ها به طرز عجیبی ویدیو گفتگویش با الکس جونز را بر ضد مراسم شیطان پرستی انجمن های مخفی قرار می دهند ! ظاهراً او نیز مانند پدرش یک استثناء است که براحتی هر مطلبی که می خواهد می گوید ، طبق اصول انجمن های مخفی اگر فردی وارد این انجمن ها شود و اسراری را فاش سازد مرگ او حتمی است اما ظاهراً شان استون و پدرش ضد ضربه هستند. [!]

در همین بین بحث مسلمان شدن او و گرویدنش به مذهب تشیع مطرح می شود و علی رقم آنکه در خبر رسانه ی ملی ایران قضیه رد می شود اما دوباره در یک نامه بر مسلمان بودن و شیعه بودنش تاکید می کند ! شاید تا الان متوجه شده باشید که منظور از این کار چه چیزی است به همین خاطر سعی می شود در ادامه این مطلب بیشتر بررسی و تحلیل شود . کافی است به افرادی که تبدیل به نمادهای ضد فراماسونری در غرب شده اند یک نگاه گذرایی داشته باشیم تا عمق فاجعه را دریابیم . مهمترین شخصیت که در غرب نماد ضد انجمن های مخفی است فردی است به نام ” دیوید آیک David Icke ” فردی که در غرب به رسوا کردن انجمن های مخفی شهره است ! و نماد ضد فراماسونری غرب است ! برای آنکه ببینیم این فرد سر در کدام آبشخور دارد ، کافی است بدانیم که سرانجام کارش چه بوده آیا لطفی هم به انجمن های مخفی داشته است یا نه ؟ که به موردی بر می خوریم که چهره پلید این فرد به ظاهر ضد فراماسونری را آشکار می کند و آن هم زدن ادیان الهی خصوصاً اسلام توسط اوست . دیوید آیک که با انحراف جمع کثیری از طرفدارانش و ماتریالیست کردن آنها و تزریق تفکر ضد دین به پیروانش و ضدیت با ادیان ابراهیمی ، خصوصاً اسلام بزرگترین خدمت را به انجمن های مخفی می کند . آنجا که می گوید : یهود نه تنها یک دین نیست بلکه دنباله رو همان خدایان مصر مانند RA،هوروس ، بعل و… است و همان تفکرات مصر باستان باعث تشکیل یهود شد و بعد یهود بود که مسیحیت را ساخت و بوسیله یهودیت و مسیحیت بود که اسلام ساخته شد ! یعنی با این گفته تمامی ادیان ابراهیمی را در پیش پیروانش زیر سوال برد . این فرد با توجه به اینکه در آخر دعاهای یهودیت گفته می شود آمِن می گفت این از همان خدای آمون در مصر باستان گرفته شده و مسیحی ها نیز می گویند آمِن و مسلمان ها نیز می گویند: آمین ، پس همه ی آنها برمی گردد به مصر باستان استدلالی کاملاً احمقانه ولی چون دیوید آیک لیدر فکری شمار قابل توجهی در غرب است ، متاسفانه صحبت او اثری که صهیونیست می خواهند را می گذارد . قطعاً افراد دین دار خصوصاً مسلمانان تحت تاثیر این عقاید و انحرافات قرار نمی گرفتند برای همین لازم بود نمادی ضد فراماسونری جدیدی که از جنس خود مسلمانان باشد بوجود آید که به نماد ضد فراماسونری معرفی شود . به همین خاطر عبدالله هاشم بود که وارد بازی شد .

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

عبدالله هاشم با ارایه چند کار در مورد فراماسونری به چهره معروفی تبدیل شد و با ساخت مستند ” اریوال ” به تنها چهره و لیدر ضد فراماسونری مسلمانان شناخته شد . اما از همان ابتدا این شخصیت مشکوک بود چون او یکی از شاگردان دیوید آیک بود و اکثر مواد خام فیلم های عبدالله هاشو و تیمش، استفاده از فیلم های دیوید آیک بود و همچنین تفکرات دیوید آیک در کارهای عبدالله هاشم کاملاً مشهود بود . اما مدتی نگذشت که این مهره هم چهره حقیقی خود را نشان داد و علت نماد بودنش برای مسلمانان را آشکار کرد . آن هم به انحراف بردن جمع قابل توجهی از جوانان مسلمان منطقه به سمت یک مدعی دروغین مهدویت به نام ” احمد الحسن الیمانی” و معرفی کردن او به عنوان رهبر خود بود .

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

شخصیتی که ساخته و پرداخته صهیونیست ها می باشد و جالب آنجاست که به طور کاملاً اتفاقی ! نماد ” احمد الحسن الیمانی ” یک ستاره شش پر صهیونیستی است . اینجاست که متوجه می شویم که وظیفه عبدالله هاشم از نماد شدن در بین مسلمانان فقط انحراف جوانان منطقه به سمت آن مدعی دروغین مهدویت بود که متاسفانه این عمل را تقریباً با موفقیت پیش برد . اما در این بین شکست بسیار بزرگی نصیب صهیونیست ها و این مهره ی دست نشانده آنها شد به گونه ای که عبدالله هاشم تبدیل به یک مهره سوخته و بی ارزش برای صهیونیست ها شد . مهمترین هدف صهیونیست ها از ساخت اریوال به طور قطع انحراف شیعیان ایران و در کنار آن شیعیان منطقه به سمت احمد الحسن الیمانی که بعد از مدتی خود را امام زمان خواند بود . اما بحمدالله با تمسک ما به اهل البیت (علیهم السلام) و پیروی از ولایت فقیه و روشنگری های فعالین عرصه دشمن شناسی مانند استاد خادم الامام مدیر سایت وعده صادق و جناب آقای رائفی پور ، این نقشه شکست خورد و عبدالله هاشم تبدیل به یک مهره سوخته شد . به همین خاطر صهیونیست ها برنامه دیگری چیدند و نماد جدیدی معرفی کردند که از قضا این بار ، آن فرد شیعه هم هست ! و شیعه شدنش هم در ایران بوده است و از این نظر هیچ حرف و حدیثی هم در این بین وجود ندارد که کسی شیعه بودنش را صوری بداند . بله نماد جدید کسی نیست جز ” شان علی استون” کسی قرار است جای عبدالله هاشم ، مهره سوخته صهیونیست ها را برای ما بگیرد و کار ناتمام او را در انحراف شیعیان ایرانی تمام کند . فردی با این مشخصات :

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

کسی که اطلاعات بسیار جامع در مورد انجمن های مخفی دارد لطفاً به صحبتش در مورد ایلومناتی یک بار دیگر مراجعه کنید تا تبحر او در این زمینه برای شما اشکار شود – کسی که در محافل شیطان پرستی فراماسونر ها حضور هم داشته یعنی خیلی قدر تر از عبدالله هاشم است و گفته می شود قرار است او مستند ۱۲ قسمتیش از حضور در این مراسم را هم بزودی بیرون دهد ، یعنی باید منتظر یک مستند بی عیب و نقص از او در ایران باشیم که حسابی او را بر سر زبان ها خواهد آورد [!]- شیعه اثنی عشری شده آن هم توسط خودمان در ایران[!]– مدام از ایران و ایرانی ها تعریف می کند – پدر یهودیش که در امریکا یک فرد ضد صهیونیست خوانده می شود کمک بزرگی در مخفی ماندن چهره او دارد ، زمانی که ” شان استون” مسلمان شد! گفت پدرش از او حمایت کرده است ! – دارای چهره بسیار جذاب ، آرام و کاریزماتیکی است . عامل اصلی در جنجال اخیر که توسط دشمن طرح ریزی شده بود ، بوده است . هنوز که به عنوان یک شخصیت ضد فراماسونری در ایران شناخته نشده است ، از الان دارد وظیفه خود را در رهبری جریان ضد فراماسونری در ایران شروع می کند ، این جمله ی توصیه گونه او به ما ایرانی ها در این زمینه بسیار قابل تامل است ، کسی که در زمینه دشمن شناسی تحقیق و پژوهش کرده باشد همین جمله پایین ” شان استون” برای او کفایت می کند تا این فرد و تفکر پشت پرده او را کاملاً بشناسد :

سخنان شان استون در مصاحبه با سایت barackobama.ir : نمی‌شود گفت همه چیز تقصیر یهودی‌هاست بلکه بریتانیا یهودی‌ها را به فلسطین کوچ دادند. الان یکی از مشکلات ایران این است که همش روی یهود زوم کرده در حالیکه نقشه فلسطین، کویت و امارات را انگلیس دشمن اصلی امپراتوری انگلیس هست. این امپراتوری انگلیس مثل امپراتوری بابلیون (بابِل) است که حتی در آن زمان هم امپراتوری ایرانیان را نیز فریب داد. از آنجا همه بدبختی‌ها شروع شد. این موضوع حتی در انجیل هم گفته شده. این‌ها قدرت را از زمان بابلیون‌ به دست گرفتند و تا حالا هم جزو همان ۱ درصد هستند. عربستان و خیلی کشورها دارند کارهای شیطانی می‌کنند و این اشتباه هست فقط روی یهود زوم کنیم. ما این را باید بدانیم که دشمن اصلی بریتانیاست و نباید روی یهود گیر کنیم. مقصر اصلی آن‌ها هستند.

بسیار جالب حتماً منظورش از انگلیس را متوجه شده اید ! منظورش از انگلیس همان فراماسونری است ، دیگر خیلی مشخص می شد و به قول خودمانی تر تابلو می شد اگربه جای انگلیس از لفظ فراماسونری استفاده می کرد ! اگر دیدید که کسی ، انجمن های مخفی را یک اصل و یهود صهیونیست را یک فرع دانست ، در مورد او فقط دو حالت بیشتر نباید متصور بود ۱- طرف در این مورد بسیار نا آگاه و دارای اطلاعات پایینی است که دچار این اشتباه شده است. ۲- خود طرف که این مطلب را عنوان می کند خود مهره دشمن است و سعی دارد افکار مخاطبین را منحرف کند . در حال حاضر مهمترین دغدغه صهیونیست ها آن است که حواس مردم را از خود به سمت دیگری پرت کنند تا مردم باچیز دیگری مشغول شوند و آنها در امان باشند ، این مطلب مهمترین فلسفه شکل گیری انجمن های مخفی بود . اما شان استون با آن بیانات جامع و دقیق خود بعید به نظر می آید که نداند اصل صهیونیست است ! و او اصل را انجمن های مخفی که می گویند شاهش ملکه انگلیس است بداند . پس به طور قطع مورد دوم بیشتر به نظر صحیح می آید و آن هم دور کردن اذهان مردم از یهود صهیونیست است . از همین ابتدا شان استون دارد ما را به جاده خاکی سوق می دهد خدا می داند چه خوابی برای ما دیده است . نکته بسیار مهم که در صحبتش به آن اشاره کرد بحث همان شعار جنبش وال استریت است که می گویند ما ۹۹ درصد بر ضد آن ۱ درصد اقلیت قیام کرده ایم . اما آنچه در مورد جنبش وال استریت تاسف بار است ، آن است که این افراد با بمباران تبلیغاتی غرب ، اصلاً نمی دانند که آن ۱ درصد چه کسانی هستند و فقط می گویند سرمایه داران ! یعنی آنقدر سطح آگاهی آنها را پایین نگه داشته اند که انتها را سرمایه داران می دانند و حتی به این مطلب نمی رسند که سرمایه داران دنیا همان صهیونیست ها هستند . نکته قابل تامل آن است که شان استون با آن اطلاعاتش در مورد پشت پرده صهیونیست ، آن یک درصد را انگلیس وفراماسونری می داند . شان استون با این کار دارد ذهن ها را از حقیقت منحرف می کند . ظاهراً نمی داند که در ایران جنبش ضد فراماسونری مدت ها است که از ” انجمن های مخفی ” گذر کرده است و به اصل قضیه که همان یهود صهیونیست است رسیده است و هدف و سیبل را یهود صهیونیست می داند . اما این فرد ظاهراً به ایران آمده است که دوباره بحث فرعیات که انجمن مخفی است را دوباره یک اصل کند که باید در این زمینه بسیار هوشیار بود .

البته در حال حاضر هنوز هم یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ضد صهیونیسم ما این می تواند باشد که عوض پرداختن به یهود صهیونیست به انجمن های مخفی می پردازد البته با روشنگری فعالین و محققین این عرصه ، وضعیت فعلی خیلی بهتر شده است ، ما باید توجه داشته باشیم که پرداختن به فرعیان که همان انجمن های مخفی هستند یعنی تحقق خواسته این یهودی زاده و همه صهیونیست ها که اصل را رها کنیم و به فرع بچسبیم ، بنده خاطرم نیست که مقام معظم رهبری طی این سالها ، حتی یکبار اسمی از فراماسونری یا ایلومناتی یا بیلدربرگ گفته باشد اما بارها و بارها از نظام سلطه صهیونیستی گفته اند . یعنی برادران اصل چیز دیگری است که ما نباید از آن غافل شویم و یا بگذاریم غافلمان کنند ، اصل یهود صهیونیست است !

نکته مهم دیگر در مورد شان استون که بر مهره بودن این فرد صحه می گذارد آن است ، زمانی که شان استون در ایران بود و اعلام شد او مسلمان شده است و بازتاب خبری پیدا کرد به یکباره دو عکس از شان استون در فضای مجازی پخش شد که بسیار قابل تامل بود . یک عکس از او در حال خوابیدن در کنار یک مدل لباس برهنه که در پایین مختصراً به آن می پردازیم و عکس دیگر شان استون در حالی که یک لباس با نشانه های فراماسونری ( مانند ، مثلث و چشم نورانی و مرکابا) بر تن دارد . نکته قابل تامل آنجاست که زمانی که دشمن تصور کرد در این بازی خود ساخته ، دارد ضربه می خورد به یکباره با پخش کردن این دو عکس خیال خود را به گونه ای راحت کرد ؛ هرچند که ضربه ای به خود زد که از آن بی خبر است . اگر به عکس دقت کنید شان استون را با لباسی با طرح فراماسونری می بینید . قطعاً کسی که چهره ضد فراماسونری یا به قول خودش ضد ایلومناتی دارد هرگز حاضر به پوشیدن لباسی نمی شود که فردا مچش را بگیرند و تهمت ماسون بودن بهش بزنند مگر آنکه خود یکی از آنها باشد ، این عکس در یکی از استودیو های ساخت فیلم گرفته شده است آن هم قبل از سفر به ایران .

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

در ادامه به جملات او که در مصاحبه با چند خبرگزاری مانند ایسنا و… گفته شده دقت کنید آنجاست نوعی طرفداری غیر معمول او از ایران و مردم ایران را خواهید که نشان از همان آماده شدن او برای ایفاگری در نقش رهبر فکری جدید جریان ضد فراماسونری در ایران است .

وی تصریح کرد: پدیده دیگر جن است که الان در سیاست‌های آمریکا و اسرائیل وجود دارد. از نظر ما این فیلم باید ساخته شود که بتوانیم جهان جنی غرب را به دنیا نشان بدهیم.

مهم‌ترین چیز برای من درباره‌ی ایران این است که تصویر درستی از این کشور ارائه کنیم که در روابط آن با غرب تاثیرگذار خواهد بود.

استون: پروژه‌های مشترکی برای بهبود ارتباط ایران آمریکا دارم.

«آمریکایی‌ها دایم درباره جنگ و تحریم ایران صحبت می‌کنند. برای همین من به ایران آمدم تا همبستگی خودم را با شما نشان دهم.»

«رژیم اسراییل نمی‌تواند با بهانه هولوکاست اقدام به اشغالگری و گرفتن سرزمین مردم فلسطین کنند.»

او ایران را کشوری رمانتیک خواند و احمدی‌نژاد را شخصیتی چشم‌گیر توصیف کرد. برای دولت اوباما «حاشیه» را انتخاب کرد و پدر خودش را قابل ستایش دانست

بهترین کاری که ایران می‌تواند بکند، این است که به غرب نگاه نکند، به شرق توجه کند، با شریک خود، چین کار کند ! ، سعی کند کشور خود را صنعتی کند و اقتصاد را بهبود دهد.

در ادامه در مورد تناقض گویی های گفتاری و رفتاری او مختصراً توضیحی می دهیم . در ادامه به سخنان شان استون در مصاحبه با سایت barackobama.ir دقت نمایید . گویی یک استاد کار کُشده که سالیانی در این حوزه کار کرده است دارد نظر می دهد ، این بار در مورد کنترل ذهن و فساد اخلاقی !

* برخی می‌گویند آنجلینا جولی یا جنیفر لوپز سربازان هالیوود در کمک به اهداف آمریکا هستند. آیا این موضوع واقعیت دارد؟

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

آنجلینا جولی زن قدرتمندی است و حتی شخصیت وی برای بسیاری از زنان نیز جذاب است حتی در امریکا بعضی‌ها اعتقاد دارند او شاید از نژاد خاص جن و پری باشد! نکته قابل ملاحظه در مورد او این است که در اویل بازیگری خود، معمولاً نقش‌های جادوگرها، نقش‌های مرموز، نقش زنان فاحشه و حتی نقش زنانی که مورد اعمال جنسی همراه با خشونت زیاد قرار می‌گیرند را زیاد بازی می‌کرد. علاقه وی به مرموز نشان دادن خود و تاکید بر بازی نقش‌های جادوگر اهریمنی و حسی که وی در این نقش‌ها می‌گیرد، واقعاً قابل مشاهده است. براساس همین روحیه بود که پدر من در فیلم اسکندریه، نقش جادوگر را به آنجلینا داد.

آنجلینا جولی دچار یک تناقض رفتاری است…من تصور می‌کنم آنجلینا جولی نیت خوبی دارد اما کسانی در حال کنترل او هستند

جنیفر لوپز بیشتر برای فرهنگ آمریکایی سمبل سکس است. بیشتر هم در بین سیاه‌پوست‌ها به عنوان نماد شناخته می‌شود

“بریتنی اسپیرز “برای دختر بچه‌ها به سمبلی تبدیل شده بود و پیروی‌کنندگان زیادی پیدا کرد اما ناگهان به سکس رو آورد و ناخودآگاه بخش زیادی از پیروی‌کنندگان خود را وارد ورطه مسائل غیراخلاقی کرد و بدین ترتیب، به خانواده‌های زیادی از لحاظ اخلاقی ضربه زد. غرب طوری مغزها رو شستشو می‌دهد که همه به دنبال دنیای صرف و لذت‌های آن باشند و فاسد شدن یک هنر محسوب می‌شود.

از طرف دیگر رواج خشونت شدید حتی در کارتون‌های معروف کودکانه مثل سیندرلا و پری دریایی که قرار است کاملاً فانتزی و شاد باشند هم به شکلی ظریف دیده می‌شود. مثلاً در سیندرلا می‌خواهند پای سیندرلا را قطع کنند، یا در فیلم پری دریایی، شخص اول داستان در پایان ناگهان کشته می‌شود و آخرش پیغام امیدبخش و شاد برای بچه‌ها و کودکان ندارد. همه چی را طوری درست می‌کنند که ظاهراً آخرش خوب تموم می‌شود ولی اینطور نیست! و این روی شخصیت و وجدان بچه‌ها تاثیر بدی می‌گذارد.

اگر مطالب او را در مورد اسلام ، شیعه ، کربلا و.. را نشینده اید لطفاً به آن مطالب در خبرگزاری ها رجوع کنید آن موقع خیلی چیزهای مهم دستگیرتان می شود . خلاصه بگویم وقتی سخنان او را در باره ی دین می شنویم تصور می کنم که یک عالم روحانی که چندین سال است در این باره مطالعه و کار کرده است دارد این نظرات را بیان می کند ! یعنی شان استون قطعاً این مطالب را چندین سال است که مطالعه کرده و این صحبت ها ، صحبت های فردی نیست که طی یکی دوساله اسلام شناس شده باشد . حال صحبت هایی بالا را با جملاتش در مورد اسلام با هم جمع کنید سپس این عکس را که سال پیش گرفته شده است نگاهی بیاندازید . آنگاه چهره سالوس صفت و منافق این فرد مشخص می شود . تناقض در گفتار و رفتار کاملاً مشهود است ، این جمله نشان از بازی دادن افکار عمومی توسط او است ، او چیزهایی را در مورد دین می گوید که ما خود به آن رسیدیم و خوش آیند ماست ! فقط هدف پیش برد بازییش بوده است. وگرنه کسی با آن بیانات عمیق در مورد دین اسلام چطور در میان پاهای این زن برهنه می لولد !

شان استون ، عبدلله هاشم دوم ؟!   قسمت آخر

دنی، یک مدل و در عین حال فعال رسانه‌ای سوئدی است که دیدگاه‌های پست مدرن دارد. وی در آوریل سال ۲۰۱۱ یعنی حدود ۱۰ ماه پیش، برای ساخت مستندی از آمریکا، در خانه آقا و خانم استون و فرزندشان “شان” مستقر شده بود
ان شاء الله خدا ازش قبول کند
اگر می خواهیم بیشتر این عکس را درک کنیم ، لطفاً یکبار دیگر جملاتش را در مورد اسلام ، والت دیزنی ، جنیفر لوپز ، آنجلینا جولی و بریتنی اسپیرز را بخوانیم ! این واقعاً ساده انگارانه است اگر بگوییم او با وارد شدن در ایران متحول شده است . کسی که آن جملات عمیق را درباره اسلام و حتی فرهنگ غرب و فراماسونری می گوید به هیچ وجه با این عکس قابل جمع نیست . قطعاً او برنامه ای خاص برای ما دارد و این اطلاعات را از موسساتی مانند امریکن اینترپرایز و موسسه البرت انیشتین و… که به طور تخصصی بر روی ایران ، اسلام و تشیع کار می کنند بدست آورده است آن هم برای اجرای برنامه خود در ایران ، این تناقضات کاملاً گویای این مطلب است که او قرار است لیدر جریان ضد فراماسونری در ایران شود و کار نیمه تمام عبدالله هاشم در انحراف شیعیان منطقه خصوصاً ایرانی ها را به اتمام برساند .
برچسب ها: ahmed alyamani، ali ston، anti illuminati، david icke، Necklace sean ston، Necklace zulfaghar، sean ston، Sean Stone، Sean Stone and freemason، Sean Stone and illuminati، Sean Stone shia، آلبوم های ضد ایلومناتی، اخبار شان استون، افراد فراماسونری، الیور استون، بیوگرافی شان استون، تصاویر شان استون، درباره ایلومناتی، درباره شان استون، زندگینامه شان استون، سید احمد الحسن یمانی، شان استون، شان استون و ایلومناتی، شان استون و عبدالله هاشم، شان استون کیست ؟، شان استون کیست؟، شیعه شدن شان استون، ضد ایلومناتی، ضد شان استون، ضد فراماسونری، ظهور، ظهور12، علی استون، عکس شان استون، فراماسونری و شان استون، فیلم های شان استون، مدعی دروغین مهدویت، مستنn اریوال، مسلمان شدن شان استون، مقاله ایلومناتی، مقاله های مهدویت، مهدویت، مهدی موعود، موزیک ضد ایلومناتی، نفوذی های ایلومناتی، نفوذی های فراماسونری، نماد فراماسونری در فیلم، نمادهای ایلومناتی، نمادهای جدید فراماسونری، هالیوودیسم و سینما، هدف ایلومناتی، هشدار درباره شان استون، هشدار علیه شان استون، پروژه شان استون، پوستر شان استون، یمانی موعود،
ساعت
درباره سایت
موضوعات
آخرین مطالب
افراد آنلاین
چت با مدیر
نظر سنجی
به نظر شما فرهنگ تا چه حد برای مسئولان مهم است؟


همکاران ما
آرشیو مطالب
لینک مفید
لینک های روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
خبرنامه جنگ رسانه ها

Powered by WebGozar

نوای روز
مترجم

Choose your Lanquage
لوگوی دوستان
**********