تبلیغات

صفحات پاپ آپ popup window

مشاهده صفحه

صفحات پاپ آپ

جنگ رسانه ها - وقتی احمدی نژاد شوخی شوخی افشاگری میکند
صفحه اول تماس با ما RSS                    
  
جنگ رسانه ها

وقتی احمدی نژاد شوخی شوخی افشاگری میکند

تابناک در گزارش اخیری که یکی از رسانه‌های نزدیک به رئیس‌جمهوراز دیدار وی با نمایندگان مجلس نهم منتشر کرده ، گفته‌ها و نا‌گفته هایی است که آکنده از شوخی – جدی است .

بر اساس این گزارش ، در بخشی از سخنان رئیس‌جمهور که شوخی وی با نمایندگان مجلس نهم عنوان شده آمده است:

احمدی‌نژاد در پایان با بیان این‌که « می‌خواهم یک شوخی هم با شما بکنم» اظهار داشت: ای کاش مجلس همین جا می‌ماند. اینجا همه به هم نزدیک‌تر صمیمی‌تر بودند. حالا همه رفتند زیر آن هرم بزرگ! و ۲۰۰ میلیارد تومان امسال بودجه گذاشته‌اند برای کار عمرانی مجلس،! خدا بده برکت! ۱۳۵ میلیارد هم گذاشته‌اند برای دفاتر نماینده‌ها! نفری ۴۵۰ میلیون تومان! خدا به داد همه ما برسد!

این عبارت اگر صحت داشته باشد که قطعا با علم به اینکه رییس‌جمهور مسئول اجرای بودجه است درست به نظر می‌آید؛ یعنی اینکه در سال آینده هر نماینده حدود نیم میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز دفترش دریافت می‌کند و ۲۰۰ میلیارد هم برای کار عمرانی مجلس. سر جمع یعنی ۳۳۵ میلیارد تومان . نه برای اداره مجلس و نه برای پرداخت حقوق و نه هزینه مسافرت‌ها … هزینه استقرار نمایندگان … و نمایندگانی چه گران …!!

حال مجلس باید پاسخ دهد که آیا در آن فرصت هشت روزه اصلاح بودجه ، این موارد یا ارقام را به بودجه و به نفع خود اضافه کرده است؟

البته رییس‌جمهور امور مهم و اساسی دیگری را هم جدی – شوخی با نمایندگان جدید مطرح کرده است؛ مسائلی جدی و اساسی که باید به آن پرداخت . اما نه در این تعطیلات که یک هفته مملکت تعطیل شده و هر که به «سی» خودش رفته است .

سخنان و تصمیمات این‌چنینی رییس‌جمهور همواره پیش از چند روز تعطیلی در کشور زده و گرفته می‌شود و تجربه نشان داده است تا مقامات از تعطیلات برگردند و خستگی سفر را از خود بتکانند، کاری که نباید می‌شده ، شده است.
برچسب ها: Iran، President ahmadinejad، احمدی نژاد و لاریجانی، اخبار احمدی نژاد، اخبار داغ، اخبار روز ایران، اخبار سیاسی، اخبار مجلس هشتم، افشاگری علیه مجلس هشتم، تنش بین مجلس و دولت، جمهوری اسلامی ایران، خبر مجلس هشتم، خبرهای داغ روز، خبرهای روز، خبرهای مجلس و دولت، خبرهای مهم، مجلس شورای اسلامی، محمود احمدی نژاد، نمایندگان ملت،
ساعت
درباره سایت
موضوعات
آخرین مطالب
افراد آنلاین
چت با مدیر
نظر سنجی
به نظر شما فرهنگ تا چه حد برای مسئولان مهم است؟


همکاران ما
آرشیو مطالب
لینک مفید
لینک های روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
خبرنامه جنگ رسانه ها

Powered by WebGozar

نوای روز
مترجم

Choose your Lanquage
لوگوی دوستان
**********